Rezultate Toamna 2012

Rezultate Mountainbike Octombrie 2012

Clasament EasyRide J 00-03 Masculin

Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
1 VILNOIU Andrei 371 1:01:51
2 BULGARIU Mihnea 270 1:04:27 0:02:36
3 VALASUTEAN Paul 368 1:06:27 0:04:35
4 HANCU andrei 304 1:06:43 0:04:52
5 CALINESCU Vlad 388 1:15:09 0:13:18
6 WANYA Leon Cristian 375 1:17:08 0:15:17
7 VILNOIU George 372 1:18:23 0:16:32
8 DRAGOMIR Luis Christian 291 1:18:32 0:16:41
9 TUDOR Alexandru 363 1:24:46 0:22:55
10 BUSEGEANU Dinu 274 1:28:52 0:27:00
11 FEKETE CALIN NORBERT 596 1:31:55 0:30:04
12 SOUVANNASOUCK Mark 423 1:33:37 0:31:46
13 RADOI Dragos 407 1:44:15 0:42:24
14 CALINESCU Mihai 276 1:56:19 0:54:28
15 IANCU Alec Tudor 597 1:56:21 0:54:30
16 PRELIPCEAN DAVID-ANDREI 335 1:56:22 0:54:31
17 MARIN Matei 598 2:23:54 1:22:03
18 PRELIPCEAN CLAUDIU-STEFAN 334 2:24:40 1:22:49
19 DOBRE Iustin 425 2:33:56 1:32:05
20 PALADE andrei 599 3:29:57 2:28:06
DNF NASRALLAH Aiman 382 0:00

Clasament EasyRide J 00-03 Feminin

Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
1 CHIPER Daria Alexandra 281 1:10:40
2 BADOIU Ilinca 258 1:14:33 0:03:53
3 MATEESCU Andreea 593 1:16:40 0:06:00
4 VOICU Maria Loredana 589 1:22:22 0:11:42
5 ENCIU ALEXANDRA MARIA 595 1:23:30 0:12:50
6 BITULEANU Maria 594 1:28:47 0:18:07
7 IANCIU Irina 307 1:29:37 0:18:57
8 RADU laura ana 338 1:34:22 0:23:42
9 SAULEAN Diana 386 1:51:57 0:41:17
10 PETROVAI Alexia 600 3:25:08 2:14:28

Clasament ProfiRide J 00-03 Masculin (*)

Loc Cat Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Cat Place Name Surname Bib Time Dif
1 GHINCEA Matei 55 2:53:39
DNF PORUMB George-Andrei 111

Clasament ProfiRide J 00-03 Feminin (*)

Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
1 IORDAN Ioana 69 3:12:14

Clasament EasyRide J 04 Masculin

Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
1 TOADER Alin 446 1:05:27
2 VLASCEANU Andrei 428 1:16:41 0:11:13
3 RACOVITA Stefan 587 1:21:59 0:16:31
4 STOIAN Andrei 592 1:26:35 0:21:07
5 IONESCU Robert 429 1:26:43 0:21:16
6 PAUN Vlad 412 1:42:29 0:37:01
7 HANCU Luca 581 2:16:54 1:11:27
8 FLOREA Tudor 405 2:26:01 1:20:33
9 MIRONESCU Eric 431 2:27:51 1:22:23
10 STEREA Darius 591 2:29:34 1:24:06
11 FLOREA Paul 406 2:40:31 1:35:03
12 MARCU Dumitru 301 2:41:58 1:36:30
13 VALEA David-Cristian 419 2:49:40 1:44:13
14 UNGUREANU Vlad 403 3:00:32 1:55:05
15 DIMA Iosif 585 3:06:09 2:00:41
16 PREDA Ioan 417 4:22:27 3:16:59
17 PREDA Stefan 418 4:22:38 3:17:10

Clasament EasyRide J 04 Feminin

Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
1 PAUN Mara 413 1:42:27
2 SOUVANNASOUCK Maia 424 2:33:58 0:51:31
3 BORDA Sophia 583 3:06:08 1:23:40
4 BORDA Sara 266 4:21:47 2:39:19