Rezultate Slalom Urias Finala 2015

Finala Cupei Tabere cu Suflet
~Rezultate Slalom Urias (*)~

Clasament General

Clasament pe Categorii de Varsta

Clasament Slalom

Schi Fete
Loc Nume Cat Team Timp
1 Constatin Maria T Pre 33.95
2 Preda Madalina U Sin 35.36
3 Radu Alexandra T Sin 39.21
4 STEFAN ANDRA T Sin 40.38
5 Doinaru Maria U Sin 40.67
6 Cojan Miruna U Sin 41.83
7 Traistaru Madalina .+30 42.19
8 SAULIUC EMILIA Sp Sin 44:13
9 Paun Mara Sp FdC 45:52
10 Opris Maria Alexandra T TcS 45:90
11 Stoica Diana U TcS 47:16
12 Vintila Amalia C 48:25
13 Tudor Andra Maria T TcS 48.95
14 Opris Irina Gabriela T TcS 49.3
15 Franculescu ROBERTA Sp Sin 49:32
16 Banulescu ALEXANDRU Sp Sin 49:36
17 Teodorescu ANA C Sin 49.87
18 Tudor Ioana Calina U TcS 50.07
19 Manasia Alexandra .+30 Smt 50.75
32 Tipurita Mariuca Sp TcS 50:81
20 Petcu Ana-Maria C Smt 56.08
21 Irimia ALEXANDRA Sp Sin 56.18
33 Borda Sophia Anne C TcS 57.26
22 Vlasceanu Daria P Sin 58.09
23 Buliga Bianca P Sin 59.29
24 Vintila Adelina P 59.29
25 SAULIUC FLORINA C Sin 1.02.59
26 SERBAN MIRA Sp Sin 1.03.50
27 Banu Alexia Sp Sin 1.06.17
28 EFTEMIE MALINA C Sin 1.09.05
29 Borda Smaranda Adiia P TcS 1.12.26
30 Borda Sara Agnes P TcS 1.35.27
31 Savin Sara C TcS 1.37.52
34 Preda Raluca T Sin ABD
Ski Baieti
Loc Nume Cat Team Timp
1 STELIAN RARES T Sin 32.61
2 VOICU CATALIN T Sin 34.74
3 Stanescu Andrei U Pre 35.16
4 COJAN MIHNEA T Sin 36.63
5 Paun Dragos .+40 FdC 38.39
6 FLOSTOIU CRISTIAN U Sin 38.64
7 Ene Costin .+40 FdC 39.77
8 Paun Vlad C FdC 40:86
9 Masek Costin .+50 Smt 41.33
10 TRAISTARU RAZVAN Sp Sin 42.87
11 ROSCA CODRUT Sp Sin 43.25
12 Oancea David P Sin 43:51
13 Tipurita Catalin .+40 TcS 44.72
14 Tipurita Radu U TcS 45:21
15 FRATILA ALEXANDRU Sp Sin 45.53
16 Grigore Matei U TcS 45:83
17 FLOSTOIU CIPRIAN Sp Sin 46.07
18 Popescu Matei C 46:16
19 Diculescu DAVID Sp Sin 46.44
20 Ene Matei Sp FdC 46:83
21 Stoica Robert C TcS 47.55
22 POPESCU ANDREI U Sin 48.53
23 STANCIU ANDREI U Sin 50.90
24 GABRIAN ROBERT U Sin 51.89
25 Manolache TEO Sp Sin 52.08
26 VANATORU MIHAI U Sin 52.13
27 DRACEA STEFAN C Sin 53:13
28 Brinza Victor C TcS 54:26
29 Cojocaru Marius Sp Sin 54:81
30 Brinza Mihai P TcS 57:47
31 Boncoi Alexandru P Sin 56:89
32 Sisea Sabin P Sin 58:41
33 BUNEA ALEXANDRU Sp Sin 57.03
34 Dinu Eric P Sin 1:02:09
35 Popescu Petru Emanuel Sp TcS 1:02:90
36 Baciu Bruno C 1:03:33
37 Manolache ALEXANDRU Sp Sin 1.04.59
38 Viman Luca P Sin 1:07:48
39 Castravete CRISTIAN C Sin 1:11:82
40 Stoica David P TcS 1:30:29
41 OANCEA MATEI C Sin 1:44:96
42 Balan Alexandru U TcS AB
43 OLTEANU ANDREI C Sin DNS
43 Moaca Andrei Sp Sin DNS
43 Constantin DAVID T Sin DNS
43 ROSCULET TAVI T Sin DNS
43 Nadejde Andrei Smt DNS
Snowboard
1 Masek Costin Sbd Smt

(*) Pentru probleme legate de Cronometraj va rugam sa va adresati direct furnizorului de servicii. Vezi Disclaimer