Rezultate Slalom Finala 2015

Finala Cupei Tabere cu Suflet
~Rezultate Slalom (*)~

Clasament General

Clasament pe Categorii de Varsta

Clasament Slalom Urias

Schi Fete
Loc Nume Cat Team Timp
1 Constatin Maria T Pre 40.26
2 Preda Raluca T Sin 40.89
3 Doinaru Maria U Sin 47.69
4 Cojan Miruna U Sin 48.93
5 Traistaru Madalina .+30 51.03
6 SAULIUC EMILIA Sp Sin 52:32
7 STEFAN ANDRA T Sin 54.61
8 Preda Madalina U Sin 55.54
9 Vlasceanu Daria P Sin 56.36
10 Paun Mara Sp FdC 56:76
11 Tudor Ioana Calina U TcS 58.28
12 Radu Alexandra T Sin 59.45
13 Tipurita Mariuca Sp TcS 1:00:49
14 Banulescu ALEXANDRU Sp Sin 1:00:71
15 Buliga Bianca P Sin 1.01.75
16 Franculescu ROBERTA Sp Sin 1:02:39
17 Opris Maria Alexandra T TcS 1:02:42
18 Manasia Alexandra .+30 Smt 1.02.55
19 Vintila Amalia C 1:02:97
20 Teodorescu ANA C Sin 1.04.76
21 Borda Sophia Anne C TcS 1.05.93
22 Tudor Andra Maria T TcS 1.07.30
23 SERBAN MIRA Sp Sin 1.09.76
24 Vintila Adelina P 1.11.08
25 Stoica Diana U TcS 1:11:08
26 Irimia ALEXANDRA Sp Sin 1.12.39
27 Petcu Ana-Maria C Smt 1.13.04
28 EFTEMIE MALINA C Sin 1.13.96
29 SAULIUC FLORINA C Sin 1.18.99
30 Banu Alexia Sp Sin 1.42.15
31 Borda Sara Agnes P TcS 2.05.60
32 Borda Smaranda Adiia P TcS 2.43.64
33 Savin Sara C TcS 2.43.85
34 Opris Irina Gabriela T TcS 2.51.64
Ski Baieti
Loc Nume Cat Team Timp
1 Stanescu Andrei U Pre 41.11
2 COJAN MIHNEA T Sin 41.33
3 STELIAN RARES T Sin 43.93
4 OANCEA MATEI C Sin 44:65
5 GABRIAN ROBERT U Sin 47.08
6 FLOSTOIU CRISTIAN U Sin 47.25
7 Paun Dragos .+40 FdC 47.29
8 Ene Costin .+40 FdC 49.60
9 ROSCA CODRUT Sp Sin 49.75
10 Masek Costin .+50 Smt 50.40
11 TRAISTARU RAZVAN Sp Sin 50.90
12 Paun Vlad C FdC 50:93
13 FLOSTOIU CIPRIAN Sp Sin 51.09
14 Balan Alexandru U TcS 54:57
15 Tipurita Radu U TcS 55:71
16 Grigore Matei U TcS 55:86
17 Oancea David P Sin 57:34
18 Ene Matei Sp FdC 58:09
19 Popescu Matei C 58:85
20 Tipurita Catalin .+40 TcS 59.68
21 FRATILA ALEXANDRU Sp Sin 59.77
22 Diculescu DAVID Sp Sin 1.01.34
23 POPESCU ANDREI U Sin 1.01.59
24 VANATORU MIHAI U Sin 1.03.32
25 STANCIU ANDREI U Sin 1.04.37
26 Brinza Victor C TcS 1:06:83
27 Boncoi Alexandru P Sin 1:06:96
28 Brinza Mihai P TcS 1:08:10
29 Manolache TEO Sp Sin 1.09.49
30 Cojocaru Marius Sp Sin 1:13:83
31 Dinu Eric P Sin 1:16:87
32 Popescu Petru Emanuel Sp TcS 1:17:24
33 DRACEA STEFAN C Sin 1:17:71
34 BUNEA ALEXANDRU Sp Sin 1.19.78
35 Manolache ALEXANDRU Sp Sin 1.22.70
36 CASTRAVETE CRISTIAN C Sin 1:27:75
37 Viman Luca P Sin 1:35:65
38 Stoica Robert C TcS 1.36.16
39 Stoica David P TcS 1:56:40
40 Sisea Sabin P Sin 2:41:59
41 Baciu Bruno C 3:52:15
42 OLTEANU ANDREI C Sin 4:19:91
43 VOICU CATALIN T Sin ABD
44 Moaca Andrei Sp Sin DNS
44 CONSTANTIN DAVID T Sin DNS
44 ROSCULET TAVI T Sin DNS
44 Nadejde Andrei Smt DNS

(*) Pentru probleme legate de Cronometraj va rugam sa va adresati direct furnizorului de servicii. Vezi Disclaimer