Rezultate Finala 2015

Finala Cupei Tabere cu Suflet
~Rezultate pe Categorii de Varsta (*)~

Clasament General

Clasament Slalom

Clasament Slalom Urias

Loc Nume Team Timp Total
Pitici F Amatori
1 Vintila Adelina 2:10:37
2 Borda Sara Agnes TcS 3:40:87
3 Borda Smaranda Adiia TcS 3:55:90
Pitici B Amatori
1 Brinza Mihai TcS 2:05:57
2 Stoica David TcS 3:26:69
Copii F Amatori
1 Vintila Amalia 1:51:22
2 Borda Sophia Anne TcS 2:03:19
3 Petcu Ana-Maria Smt 2:09:12
4 Savin Sara TcS 4:21:37
Copii B Amatori
1 Paun Vlad FdC 1:31:79
2 Brinza Victor TcS 2:01:09
3 Stoica Robert TcS 2:23:71
Spiridusi F Amatori
1 Paun Mara FdC 1:42:28
2 Tipurita Mariuca TcS 1:51:30
Spiridusi B Amatori
1 Ene Matei 1:44:92
2 Popescu Matei 1:45:01
3 Popescu Petru Emanuel TcS 2:20:14
4 Baciu Bruno 4:55:48
Uriasi F Amatori
1 Stoica Diana TcS 1:58:24
2 Tudor Ioana Calina TcS 1:48:35 (*)
Uriasi B Amatori
1 Tipurita Radu TcS 1:40:92
2 Grigore Matei TcS 1:41:69
3 Balan Alexandru TcS
Tineri F Amatori
1 Opris Maria Alexandra TcS 1:48:32
2 Tudor Andra Maria TcS 1:56:95
3 Opris Irina Gabriela TcS 3:40:94
Pitici F Performanta
1 Vlasceanu Daria Sin 1:54:45
2 Buliga Bianca Sin 2:01:04
Pitici B Performanta
1 Oancea David Sin 1:40:84
2 Boncoi Alexandru Sin 2:03:85
3 Dinu Eric Sin 2:18:96
4 Sisea Sabin Sin 2:40:00
5 Viman Luca Sin 2:43:03
Copii F Performanta
1 Teodorescu ANA Sin 1:54:63
2 SAULIUC FLORINA Sin 2:21:58
3 EFTEMIE MALINA Sin 2:23:01
Copii B Performanta
1 DRACEA STEFAN Sin 2:17:84
2 CASTRAVETE CRISTIAN Sin 2:39:57
3 OANCEA MATEI Sin 2:39:91
4 OLTEANU ANDREI Sin 4:19:91
Spiridusi F Performanta
1 SAULIUC EMILIA Sin 1:36:45
2 Banulescu ALEXANDRU Sin 1:50:07
3 Franculescu ROBERTA Sin 1:51:71
4 Irimia ALEXANDRA Sin 2:08:57
5 SERBAN MIRA Sin 2:13:26
6 Banu Alexia Sin 2:48:32
Spiridusi B Performanta
1 ROSCA CODRUT Sin 1.33.00
2 TRAISTARU RAZVAN Sin 1.33.77
3 FLOSTOIU CIPRIAN Sin 1.37.16
4 FRATILA ALEXANDRU Sin 1.45.30
5 Diculescu DAVID Sin 1.47.77
6 Manolache TEO Sin 2.01.57
7 Cojocaru Marius Sin 2.08.64
8 BUNEA ALEXANDRU Sin 2.16.81
9 Manolache ALEXANDRU Sin 2.27.29
10 Moaca Andrei Sin DNS
Uriasi F Performanta
1 Doinaru Maria Sin 1.28.36
2 Cojan Miruna Sin 1.30.76
3 Preda Madalina Sin 1.30.90
Uriasi B Performanta
1 Stanescu Andrei Pre 1.16.27
2 FLOSTOIU CRISTIAN Sin 1.25.89
3 GABRIAN ROBERT Sin 1.38.97
4 POPESCU ANDREI Sin 1.50.12
5 STANCIU ANDREI Sin 1.55.27
6 VANATORU MIHAI Sin 1.55.45
Tineri F Performanta
1 Constatin Maria Pre 1.14.21
2 STEFAN ANDRA Sin 1.34.99
3 Radu Alexandra Sin 1.38.66
4 Preda Raluca Sin
Tineri B Performanta
1 STELIAN RARES Sin 1.16.54
2 COJAN MIHNEA Sin 1.17.96
3 VOICU CATALIN Sin ABD
4 CONSTANTIN DAVID Sin DNS
4 ROSCULET TAVI Sin DNS
.+30 F
1 Traistaru Madalina 1.33.22
2 Manasia Alexandra Smt 1.53.30
.+40 B
1 Paun Dragos FdC 1.25.58
2 Ene Costin 1.27.37
3 Tipurita Catalin TcS 1.44.40
.+50 B
1 Masek Costin Smt 1.31.73
.+60 B
1 Nadejde Andrei Smt DNS
Snowboard B
1 Masek Costin Smt

(*) Pentru probleme legate de Cronometraj va rugam sa va adresati direct furnizorului de servicii. Vezi Disclaimer

Advertisements