Numere Start

Lista numerelor de concurs contine numele participantilor care au achitat taxa de participare (in ordine alfabetica):

Nr start Nume Cat (*) Sex Disc Club
9 Balan Alexandru U B Ski Tabere cu Suflet
47 Banu Alexia Sp F Ski Sinaia
48 BANULESCU ALEXANDRU Sp F Ski Sinaia
32 BONCOI ALEXANDRU P B Ski Sinaia
1 Borda Smaranda Adiia P F Ski Tabere cu Suflet
2 Borda Sara Agnes P F Ski Tabere cu Suflet
3 Borda Sophia Anne C F Ski Tabere cu Suflet
17 Brinza Mihai P B Ski Tabere cu Suflet
18 Brinza Victor C B Ski Tabere cu Suflet
30 BULIGA BIANCA P F Ski Sinaia
53 BUNEA ALEXANDRU Sp B Ski Sinaia
42 CASTRAVETE CRISTIAN C B Ski Sinaia
73 COJAN MIHNEA T B Ski Sinaia
62 COJANU MIRUNA U F Ski Sinaia
54 COJOCARU MARIUS Sp B Ski Sinaia
74 CONSTANTIN DAVID T B Ski Sinaia
55 DICULESCU DAVID Sp B Ski Sinaia
34 DINU ERIC P B Ski Sinaia
63 DOINARU MARIA U F Ski Sinaia
43 DRACEA STEFAN C B Ski Sinaia
38 EFTEMIE MALINA C F Ski Sinaia
56 FLOSTOIU CIPRIAN Sp B Ski Sinaia
65 FLOSTOIU CRISTIAN U B Ski Sinaia
49 FRANCULESCU ROBERTA Sp F Ski Sinaia
57 FRATILA ALEXANDRU Sp B Ski Sinaia
66 GABRIAN ROBERT U B Ski Sinaia
10 Grigore Matei U B Ski Tabere cu Suflet
50 IRIMA ALEXANDRA Sp F Ski Sinaia
58 MANOLACHE ALEXANDRU Sp B Ski Sinaia
59 MANOLACHE TEO Sp B Ski Sinaia
60 MOACA ANDREI FRANCESCO Sp B Ski Sinaia
79 Nadejde Andrei +60 B Ski Smart
44 OANCEA MATEI C B Ski Sinaia
35 OANCEA DAVID P B Ski Sinaia
45 OLTEANU ANDREI C B Ski Sinaia
12 Opris Irina Gabriela T F Ski Tabere cu Suflet
13 Opris Maria Alexandra T F Ski Tabere cu Suflet
15 Paun Mara Sp F Ski Tabere cu Suflet
16 Paun Vlad C B Ski Tabere cu Suflet
81 Paun Dragos +40 B Ski Floarea de Colt
4 Petcu Ana-Maria C F Ski Smart
7 Popescu Petru Emanuel Sp B Ski Tabere cu Suflet
67 POPESCU ANDREI U B Ski Sinaia
64 PREDA MADALINA U F Ski Sinaia
70 PREDA RALUCA T F Ski Sinaia
71 RADU ALEXANDRA T F Ski Sinaia
46 ROSCA CODRUT C B Ski Sinaia
75 ROSCULET TAVI T B Ski Sinaia
51 SAULIUC EMILIA Sp F Ski Sinaia
39 SAULIUC FLORINA C F Ski Sinaia
5 Savin Sara C F Ski Tabere cu Suflet
52 SERBAN MIRA Sp F Ski Sinaia
36 SISEA SABIN P B Ski Sinaia
68 STANCIU ANDREI U B Ski Sinaia
72 STEFAN ANDRA T F Ski Sinaia
76 STELIAN RARES T B Ski Sinaia
40 TEODORESCU ANA C F Ski Sinaia
6 Tipurita Mariuca Sp F Ski Tabere cu Suflet
11 Tipurita Radu U B Ski Tabere cu Suflet
80 Tipurita Catalin +40 B Ski Tabere cu Suflet
61 TRAISTARU RAZVAN Sp B Ski Sinaia
78 Traistaru Madalina +30 F Ski
8 Tudor Ioana Calina U F Ski Tabere cu Suflet
14 Tudor Andra Maria T F Ski Tabere cu Suflet
69 VANATORU MIHAI U B Ski Sinaia
37 VIMAN LUCA P B Ski Sinaia
31 VLASCEANU DARIA P F Ski Sinaia
77 VOICU CATALIN T B Ski Sinaia

(*) P – Pitici, C – Copii, Sp – Spiridusi, U – Uriasi, T – Tineri