Clasament General Ski 2014

Cupa Tabere cu Suflet 2014 la Ski si Snowboard a avut 14 etape si a fost castigata de Sara Savin si Radu Tipurita.
Iata Clasamentul Final:

Loc Baieti:  Cat Pct
1 Radu Tipurita C 53
2 Robert Stoica C 45
3 Radu Savin S 41
3 Matei Epure C 41
5 Norbert Nagy A 40
6 Adrian Stoica S 37
7 Dinu Rosca C 34
8 Vlad Popescu C 33
8 Stefan Rosca C 33
10 Alexandru Epure S 32
10 David Stoica C 32
12 Teodor Radoi T 28
13 Stefan Culea C 26
14 Andrei Stanescu C 25
15 Matei Grigore C 24
16 Radu Gabriel Garboan C 22
16 Mihai Ene C 22
18 Demi Tipa S 20
18 Dragos Paun S 20
18 Dan Uscoiu S 20
18 Calin Calarasu C 20
18 Leontin Druga C 20
18 Felix Georgescu C 20
18 Vlad Stroia C 20
18 Codrut Vasiloiu C 20
18 Razvan Dumbrava A 20
27 Rares Tutunea C 19
27 Mihai Garboan C 19
29 Vlad Paun C 17
29 Matei Ene C 17
29 Rares Uscoiu C 17
29 Adrian Bulea A 17
29 Mihai Predeleanu A 17
34 Sever Rascu-Pistol C 16
34 Victor Velican C 16
36 Andrei Pricope T 15
36 Rares Stroia C 15
36 Andrei Constantinescu A 15
39 George Porumb C 14
40 Iulica Craciun S 13
40 Radu Borca C 13
40 Stefan Dinca C 13
40 Radu Orghidan C 13
40 Matei Popescu C 13
45 Filip Negreanu C 12
46 Sebastian Simion T 11
46 Alexandru Obiziuc C 11
46 Alexandru Carutasu C 11
49 Maxim Popescu T 10
49 Tudor Carutasu C 10
49 Dragos Cuculescu C 10
49 Eric Lupulescu C 10
53 Raul Danciu T 9
54 Iacob Pasol C 9
55 Eric Stoicescu C 9
56 Rafael Maxim C 9
57 Stefan Ionutiu C 8
58 Mihai Jiletcovici C 8
59 Sandu Tiberiu A 8
60 Marius Tatarici T 7
61 Teodor Savin C 7
62 Rares Vana C 7
63 Matei Marin C 6
64 David Fratila C 6
65 Nicu Sufletel A 5
66 Matei Berari C 4
67 Victor Ionescu C 4
68 Mihnea Petrescu C 4
69 Andrei Anastasescu A 4
70 Adrian Stanescu S 3
71 Tudor Maxim C 3
72 Calin Motei C 3
73 Luca Neagrau C 3
74 Filip Solomon C 3
75 Vlad Stroe C 3
76 Mihai Valceanu C 3
77 Alexandru Dinu C 2
78 Stefan Sterescu C 2
79 Florin Jitaru A 2
80 Alexandru Druga S 1
81 Alex Tashi Tsering Diaconescu C 1
82 Tudor Chirila C 1
83 Adrian Maghiar C 1
84 Matei Marcu C 1
85 Rares Viju C 1
Loc Fete: Cat Total
1 Sara Savin C 138
2 Diana Stoica C 60
3 Mariuca Tipurita C 45
4 Mara Benga C 42
5 Ileana Alesia Stan C 40
5 Maria Opris C 40
7 Karina Rosu S 37
8 Irina Opris T 33
8 Alexia Catalin C 33
10 Ioana Jiletcovici C 32
10 Silvia Rascu-Pistol A 32
10 Veronica Epure A 32
13 Arina Cristescu C 28
14 Daria Catalin C 25
15 Anca Negreanu T 24
15 Daria Trinca C 24
17 Anca Popescu S 20
17 Gabi Campeanu S 20
17 Tania Viju C 20
17 Calina Tudor C 20
17 Maria Constantin C 20
17 Arina Ciocan C 20
17 Emmanuelle Boulanger C 20
17 Anca Paun A 20
25 Sara Scarlatescu C 19
25 Anais Ashauer C 19
27 Ilinca Stroe C 18
28 Mara Paun C 17
28 Andra Tudor C 17
28 Sara Breana C 17
28 Eliza Albisor C 17
28 Diana Obiziuc A 17
33 Ana Gorodenschi C 16
33 Anamaria Popa C 16
35 Ioana Matei C 15
36 Simona Preda A 15
37 Maria Popirlan C 14
38 Ana Iosep C 14
39 Karina Buzoi C 14
40 Brandusa Stresina C 13
41 Antonia Marin C 13
42 Tania Fustanela C 13
43 Ana Ene C 13
44 Maria Fustanela C 12
45 Ilinca Celmare C 11
46 Ana Petrof C 10
47 Teodora Costea C 10
48 Miruna Cuculescu C 9
49 Miruna Borca C 9
50 Maia Leotescu C 8
51 Ana Constantin C 8
52 Paula Tudor A 8
53 Maria Oproiu C 7
54 Carmen Cuculescu A 7
55 Teodora Tache C 6
56 Meilin Ling C 6
57 Sofia Breana C 5
58 Sabina Rosca C 5
59 Elisabeta Matei C 4
60 Anastasia Matei C 4
61 Ela Munteanu T 1
62 Sofia Condurateanu C 1
63 Elena Fustanela A 1
64 Florina Breana A 1

Clasament Categorii de Varsta

Rezultate pe fiecare Etapa