Clasament General – Finala 2015

Finala Cupei Tabere cu Suflet
~Clasament General (*)~

Clasament Slalom

Clasament Slalom Urias

Clasament pe Categorii de Varsta

Schi Fete
Loc Nume Cat Team Total Pct
1 Constatin Maria T Pre 1.14.21 80
2 Doinaru Maria U Sin 1.28.36 70
3 Cojan Miruna U Sin 1.30.76 63
4 Preda Madalina U Sin 1.30.90 58
5 Traistaru Madalina .+30 1.33.22 55
6 STEFAN ANDRA T Sin 1.34.99 52
7 SAULIUC EMILIA Sp Sin 1:36:45 49
8 Radu Alexandra T Sin 1.38.66 46
9 Paun Mara Sp FdC 1:42:28 43
10 Opris Maria Alexandra T TcS 1:48:32 40
11 Tudor Ioana Calina U TcS 1:48:35 38
12 Banulescu ALEXANDRU Sp Sin 1:50:07 36
13 Vintila Amalia C FdC 1:51:22 34
14 Tipurita Mariuca Sp TcS 1:51:30 32
15 Franculescu ROBERTA Sp Sin 1:51:71 30
16 Manasia Alexandra .+30 Smt 1.53.30 28
17 Vlasceanu Daria P Sin 1:54:45 26
18 Teodorescu ANA C Sin 1:54:63 24
19 Tudor Andra Maria T TcS 1:56:95 23
20 Stoica Diana U TcS 1:58:24 22
21 Buliga Bianca P Sin 2:01:04 21
22 Borda Sophia Anne C TcS 2:03:19 20
23 Irimia ALEXANDRA Sp Sin 2:08:57 19
24 Petcu Ana-Maria C Smt 2:09:12 18
25 Vintila Adelina P FdC 2:10:37 17
26 SERBAN MIRA Sp Sin 2:13:26 16
27 SAULIUC FLORINA C Sin 2:21:58 15
28 EFTEMIE MALINA C Sin 2:23:01 14
29 Banu Alexia Sp Sin 2:48:32 13
30 Borda Sara Agnes P TcS 3:40:87 12
31 Opris Irina Gabriela T TcS 3:40:94 11
32 Borda Smaranda Adiia P TcS 3:55:90 10
33 Savin Sara C TcS 4:21:37 9
34 Preda Raluca T Sin 8
Ski Baieti
Loc Nume Cat Team Total Pct
1 Stanescu Andrei U Pre 1.16.27 80
2 STELIAN RARES T Sin 1.16.54 70
3 COJAN MIHNEA T Sin 1.17.96 63
4 Paun Dragos .+40 FdC 1.25.58 58
5 FLOSTOIU CRISTIAN U Sin 1.25.89 55
6 Ene Costin .+40 FdC 1.27.37 52
7 Masek Costin .+50 Smt 1.31.73 49
8 Paun Vlad C FdC 1:31:79 46
9 ROSCA CODRUT Sp Sin 1.33.00 43
10 TRAISTARU RAZVAN Sp Sin 1.33.77 40
11 FLOSTOIU CIPRIAN Sp Sin 1.37.16 38
12 GABRIAN ROBERT U Sin 1.38.97 36
13 Oancea David P Sin 1:40:84 34
14 Tipurita Radu U TcS 1:40:92 32
15 Grigore Matei U TcS 1:41:69 30
16 Tipurita Catalin .+40 TcS 1.44.40 28
17 Ene Matei Sp FdC 1:44:92 26
18 Popescu Matei C 1:45:01 24
19 FRATILA ALEXANDRU Sp Sin 1.45.30 23
20 Diculescu DAVID Sp Sin 1.47.77 22
21 POPESCU ANDREI U Sin 1.50.12 21
22 STANCIU ANDREI U Sin 1.55.27 20
23 VANATORU MIHAI U Sin 1.55.45 19
24 Brinza Victor C TcS 2:01:09 18
25 Manolache TEO Sp Sin 2.01.57 17
26 Boncoi Alexandru P Sin 2:03:85 16
27 Brinza Mihai P TcS 2:05:57 15
28 Cojocaru Marius Sp Sin 2.08.64 14
29 BUNEA ALEXANDRU Sp Sin 2.16.81 13
30 DRACEA STEFAN C Sin 2:17:84 12
31 Dinu Eric P Sin 2:18:96 11
32 Popescu Petru Emanuel Sp TcS 2:20:14 10
33 Stoica Robert C TcS 2:23:71 9
34 Manolache ALEXANDRU Sp Sin 2.27.29 8
35 CASTRAVETE CRISTIAN C Sin 2:39:57 7
36 Sisea Sabin P Sin 2:40:00 6
37 OANCEA MATEI C Sin 2:39:91 6
38 Viman Luca P Sin 2:43:03 5
39 Stoica David P TcS 3:26:69 5
40 Baciu Bruno C 4:55:48 5
41 VOICU CATALIN T Sin ABD 4
41 Balan Alexandru U TcS ABD 4
41 OLTEANU ANDREI C Sin ABD 4
41 Moaca Andrei Sp Sin DNS 1
41 CONSTANTIN DAVID T Sin DNS 1
41 ROSCULET TAVI T Sin DNS 1
41 Nadejde Andrei Smt DNS 1
Snowboard
Loc Nume Cat Team Total Pct
1 Masek Costin Sbd Smt 80

(*) Pentru probleme legate vezi Disclaimer

Advertisements