Clasament Escalada 2014

Cupa Tabere cu Suflet 2014 la Escalada a avut 10 etape si a fost castigata de Robert Stoica si Sara Savin.
Iata Clasamentul Final:

Loc Baieti:  Cat Total
1 Robert Stoica C 58
2 Radu Savin S 52
3 Adrian Stoica S 37
4 Paul Florin Tanase C 35
5 Poenaru Tudor C 20
6 Teodor Savin C 20
7 Cristi Airinei A 20
8 Sorin Cerbu A 20
9 Savu Lucian C 20
10 Isfan Dan C 20
11 Mihai Aron A 20
12 Vlad Pasca A 17
13 Borcea Tudor C 17
14 David Stoica C 16
15 Garjoaba Denis C 15
16 Radu Socol C 15
17 Tudor Alexandru Ienulescu A 15
18 Bucur Andrei C 15
19 Kopfl Denis C 15
20 Stefan Vladut T 15
21 Claudiu Pakucs C 13
22 Mihai Ene C 13
23 Demi Tipa S 13
24 Eric Stoicescu C 13
25 Teodor Todica A 13
26 Alex Danila T 13
27 Rares Tutunea C 11
28 Theodor Mina Constantinescu C 11
29 Robert Negulescu C 11
30 Alexandru Dionian A 11
31 Andrei Vlasceanu C 11
32 Butnariu Cristi C 11
33 Victor Aron C 11
34 Matei Berari C 10
35 Rares Ganu C 10
36 Bogdan Cristache A 10
37 Popa Matei C 10
38 Mihai Stroichici T 10
39 Mircea Nicoara A 9
40 Cristian Mitrache T 8
41 Alexandru Tomescu T 7
42 Andrei Gavrilita A 6
43 Daniel Mateescu A 5
44 Daniel Rada A 4
45 Costin Tesedeanu A 3
46 Marian Gandore A 2
47 Marius Petrec A 2
48 Matei Marin C 1
49 Victor Stroe C 1
50 Nagy Alex A 1
51 Rares Ionescu A 1
52 Mihai Banica A 1
53 Andrei Popa A 1
54 Lucian Andreescu A 1
Loc Fete:  Cat Total
1 Sara Savin C 78
2 Diana Stoica C 57
3 Anna Matyas C 24
4 Cristina Petrescu C 20
5 Popescu Medina C 20
6 Savu Andreea C 20
7 Kopfl Lisa C 20
8 Madalina Munteanu T 20
9 Kira Vasu Sp 20
10 Dalina Stefanescu A 17
11 Clara Tipa T 17
12 Stefan Ioana C 17
13 Ruxandra Calin T 17
14 Andreea Nedelcu T 17
15 Tintea Tiberiu C 15
16 Camelia Crismariu T 15
17 Terez Matyas Peter C 13
18 Maria Schiau P 13
19 Musi Alexandra C 13
20 Stefania Nedelcu T 13
21 Daria Gheorghe C 12
22 Sophia Anne Borda C 11
23 Maria Stoica C 11
24 Manolache Andra C 11
25 Alexandra Munteanu T 11
26 Ioana Otetea C 10
27 Ana Gorodenschi C 10
28 Francesca Komporaly C 10
29 Raluca Mihaescu T 10
30 Sara Agnes Borda C 9
31 Ioana Durlan T 9
32 Smaranda Adina Borda C 8
33 Doriana Ciobanu C 8
34 Andreea Munteanu C 8
35 Doriana Ciobanu C 8
36 Maria Ienulescu A 8
37 Ioana Neacsu T 8
38 Laura Dumitrache A 7
39 Ionela Rosu T 7
40 Alexia Stoian C 6
41 Alexandra Burdulea T 6
42 Mihaela Oprea T 5
43 Ingrid Boeru T 4
44 Butnariu Adela C 1

Clasament Categorii de Varsta

Clasament Etape